Başkan Toksoy Açıkladı

baskan-toksoy-acikladi

Hatay'ın Dörtyol ilçe Belediye Başkanı Yaşar Toksoy, 2018'in son meclis toplantısı sonrası Eski Hal içi projesi ve ekonomik sıkıntılarla ilgili açıklama yaptı.
06 Aralık 2018 Perşembe 16:32Hatay'ın Dörtyol ilçe Belediye Başkanı Yaşar Toksoy, 2018'in son meclis toplantısı sonrası Eski Hal içi projesi ve ekonomik sıkıntılarla ilgili açıklama yaptı.


Dörtyol Belediye Başkanı Yaşar Toksoy, 2018 yılının son meclis toplantısı sontrasında eski hal içi projesi  ve Belediyenin ekonomik sıkıntıları ile ilgili yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;

"ESKİ HAL İÇİ PROJESİ SİYASİ GEREKÇELERLE ERTELENDİ"


"Eski hal içerisindeki projenin siyasi gerekçelerle ertelendiğini belirterek, Dörtyol'a hizmetin gelmesini istemeyen bazı kesimlerin kasıtlı olarak dedikodular üretmek peşinde olduğunu ifade etti ve; "Siyasetinde haysiyeti, şerefi var; ahlakı ve adabı var. Herkes bu çerçevede siyaset yapmak mecburiyetinde" dedi.

"EKONOMİK SIKINTI"

Kasım ayı içerisinde İller Bankasından gelen ödeneğin  kesintiye uğradığını ve bu sebeple belediyenin ekonomik anlamda sıkıntı yaşadığını da belirten Dörtyol Belediye Başkanı Yaşar Toksoy diğer taraftan Emlak vergisinden 5 milyon 100 bin TL civarında bir gelir elde edildiğini belirtti.Haber okunma sayısı: 1695

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

bizden-haber

Bizden Haber

16 Ocak 2019 Çarşamba 16:45
dortyolda-intihar

Dörtyol'da İntihar!

25 Aralık 2018 Salı 16:37
karakese-ilk-kursun-dernegi-acildi

Karakese İlk Kurşun Derneği Açıldı

19 Aralık 2018 Çarşamba 17:02
dortyolda-sehit-emanetleri-sergisi

Dörtyol'da Şehit Emanetleri Sergisi

19 Aralık 2018 Çarşamba 16:03