Türk 'Erzin'in sorunlarına duyarsız kalmayacağız'

turk-erzinin-sorunlarina-duyarsiz-kalmayacagiz

İYİ Parti Erzin ilçe Başkanı Ahmet Türk, "Erzin'in sorunlarına duyarsız kalmayacağız" dedi.
27 Aralık 2018 Perşembe 16:42
İYİ Parti Erzin ilçe Başkanı Ahmet Türk, "Erzin'in sorunlarına duyarsız kalmayacağız" dedi.


İYİ Parti Erzin ilçe Başkanı Ahmet TÜRK, "Erzin'in sorunlarına duyarsız kamayacağız ki bilindiği üzere 24 Ekim tarihinde ilçemizde bir Dolu afeti yaşanmıştır. Yaptığımız çalışmalar neticesinde Hatay ilinden sorumlu Milletvekilimiz Sn. Mehmet Metanet Çulhaoğlu sayesinde sorunlarımızı TBMM'e taşımış ve iki bakanlığa da soru önergesi verilmiştir. Bizler İYİ Parti Erzin teşkilatı olarak bundan böyle Erzin ilçemize sahip çıkmaya devam edecek ve sorunlarını ilgili mercilere iletmeye devam edeceğiz.

"ERZİN 10 YILDA ÇOK KAN KAYBETTİ"

Türk," İlçemiz Erzin maalesef son 10 yılda çok kan kaybetmiştir. 2013 yılından bu yana bitmeyen alt yapı çalışmnaları, mütehit firmalarının ciddiyetten ve denetimden uzak çalışmaları yollarımızı köstebek çukuruna çevirmiş olup, halkımızı son derece huzursuz etmiştir.

Bunlar yetmezmiş gibi Ormanlarımızın aşırı bir şekilde kesilmesi neticesinde sel felaketi yaşanarak Kaplıca alanımız afet bölgesi ilan edilmiştir. Kaplıcalarımızın kapatılması Turizm gelirlerimizi olumsuz etkilemiştir. HATTUŞA (İSOS) Temal Otelde çıkan yangında ciğerlerimizi dağlamıştır.

Erzin İYİ Parti ilçe teşkilatı olarak Erzin- Dörtyol arası yolun yapılmasını, ilçe içerisinde kalan yolların da ivedilikle onarılmasını, Eski Erzin'de mevcut olan Şahin Tepesi, Ilıcalar, Burnaz Sahili gibi Tuistik tesisleri, Melek Yüksek Okulu, Öğrenci Yurdu, Telekom, Tedaş gibi kurumların tekrar ilçemizde hizmet vermesi gerektiğine inanıyor, Büyükşehir- Küçükşehir gibi bahanelerle halkımızın hizmet konusunda oyalanmasını da kınıyoruz" dedi.

Ahmet TÜRK
İYİ Parti Erzin İlçe BaşkanıHaber okunma sayısı: 3140

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

kutlu-olsun-erzin

Kutlu Olsun Erzin

07 Ocak 2019 Pazartesi 16:56
erzinde-2-mahallede-kuduz-karantinasi

Erzin'de 2 mahallede kuduz karantinası!

25 Aralık 2018 Salı 18:14
erzindeki-termal-otel-yangini-inceleniyor

Erzindeki Termal Otel Yangını İnceleniyor

06 Aralık 2018 Perşembe 15:48
erzinde-sehit-mezarlari-bakima-alindi

Erzin'de Şehit Mezarları bakıma Alındı

05 Aralık 2018 Çarşamba 16:28