'Payas'ın geleceği için çare var'

payasin-gelecegi-icin-care-var

Saadet Partisi Payas Belediye Başkan Adayı Recep Baysal, ilçenin tüm sorunlarını yakından bildiklerini, 5 yıl içerisinde kronikleşmiş büyük problemlerinin çözümünü vadettiklerini söyledi.
27 Aralık 2018 Perşembe 00:32Saadet Partisi Payas Belediye Başkan Adayı Recep Baysal, ilçenin tüm sorunlarını yakından bildiklerini, 5 yıl içerisinde kronikleşmiş büyük problemlerinin çözümünü vadettiklerini söyledi.31 Mart 2019 yılında yapılacak yerel idareler seçimlerinde partisi Saadet Partisi adına Payas Belediye Başkan adayı olan Recep Baysal, geçen dönem kıl payı kaçırdığı başkanlığı bu seçimlerde kazanacak gözle bakıyor.

"DAHA YAŞANABİLİR BİR PAYAS"

Payas Belediye Başkan adayı Baysal, ilçenin en büyük sorunlarının, yol, içme suyu şebekesi ve istihdam olduğunu ileri sürerek “20 yıllık eğitimciyim. Bu hizmet süresince vatandaşların talep ve sorunlarını çok iyi biliyoruz. Bunun yanında idarecilik görevi yapmam bana büyük bir avantaj sağlamaktadır. Halka hizmet Hak’ka hizmet anlayışıyla yola çıkarak, insanımıza 2019’da daha yaşanabilir bir Payas’ta, mavi ile yeşilin buluştuğu bir memlekette yaşatmak istiyoruz. Hizmet noktasında biz de kendimize güvendiğimiz için bu yarışta varız dedik” diye konuştu.