PAYAS’TA VATANDAŞLA BULUŞMA TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

payasta-vatandasla-bulusma-toplantisi-gerceklestirildi

Halkın tamamına ulaşmak sorun ve talepleri yerinde dinleyerek çözüm önerilerini istişare etmek amacıyla Payas Kaymakamı Dr. Polat Kara tarafından geçtiğimiz gün Yıldırım Beyazıt Mahallesi sakinleriyle “Vatandaşla Buluşma Toplantısı” gerçekleştirdi.
25 Ekim 2018 Perşembe 15:44Halkın tamamına ulaşmak sorun ve talepleri yerinde dinleyerek çözüm önerilerini istişare etmek amacıyla Payas Kaymakamı Dr. Polat Kara tarafından geçtiğimiz gün Yıldırım Beyazıt Mahallesi sakinleriyle “Vatandaşla Buluşma Toplantısı” gerçekleştirdi.Payas Kaymakamı Kara’ nın  başkanlık ettiği toplantıda Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Yöneticileri ile Muhtar ve Vatandaşlar mahallenin çoğunlukla; eğitim, sağlık, trafik, yol, su, çöp ve bunlar gibi sorun ve görüşlerini paylaşarak sorunların çözümleri ile ilgili bilgi alışverişinde bulunuldu.

 Sorunların ilgili kurumlara yazılı ve sözlü olarak iletilerek imkanlar ölçüsünde en kısa sürede sonuçlandırılacağını kaydeden Payas Kaymakamı Dr. Polat Kara  muhtar ve vatandaşlara katılımlarından dolayı teşekkürlerini ifade etti.Haber okunma sayısı: 912

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER