Dörtyol AK Parti Belediye Başkan Aday Adayları Tanıtım Toplantısı

dortyol-ak-parti-belediye-baskan-aday-adaylari-tanitim-toplantisi

Hatay'ın Dörtyol ilçesinde AK Parti Belediye Başkan Aday Adaylarını düzenlediği kahvaltı programı ile tanıttı.
06 Aralık 2018 Perşembe 14:44Hatay'ın Dörtyol ilçesinde AK Parti Belediye Başkan Aday Adaylarını düzenlediği kahvaltı programı ile tanıttı.Adalet ve Kalkınma Partisi Dörtyol İlçe Başkan Vekili Av. Mithat AÇICI Başkanlığında Kuzuculu Mahallesindeki AT çifliğinde düzenlenen kahvaltılı basın toplantısı ile Belediye Başkan Aday Adaylarını tanıttı.

Adalet ve Kalkınma Partisi Dörtyol İlçe Başkan Vekili Av. Mithat AÇICI  yaptığı açıklamada; "AK Parti Dörtyol ilçe teşkilatı olarak 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlere eksiksiz olarak hazırız. Bu anlamda birimlerimiz tüm kadrosu ile canla başla mücadeleye devam etmektedir.

Bugüne kadar partimize başvurup da aday adaylığı kabul edilen 13 adet belediye başkan aday adayımız bulunmaktadır. Genel merkezimizin aday belirleme çalışmaları halen devam etmektedir. Genel merkezimiz yaptığı çalışmalar neticesinde Dörtyol’da da belediye başkan adayımızı açıkladığında ak parti Dörtyol ilçe teşkilatımız bu adayımızın arkasında canla başla çalışmaya devam edecektir.