MHP’DEN DEFNE’DE TÜM KADINLARA ÇAĞRI

mhpden-defnede-tum-kadinlara-cagri

Milliyetçi Hareket Partisi Hatay Kadın Kolları İl Başkanlığı ve MHP Defne İlçe Kadın Kolları Başkanlığı Defne İlçesi Armutlu Mahallesinde “5 Aralık Türk Kadınına Seçme ve Seçilme Hakkının tanınmasının 84.yıldönümü” dolayısıyla Kadınlarla Buluşma gerçekleştirdi.
05 Aralık 2018 Çarşamba 19:07
Milliyetçi Hareket Partisi Hatay Kadın Kolları İl Başkanlığı ve MHP Defne İlçe Kadın Kolları Başkanlığı Defne İlçesi Armutlu Mahallesinde “5 Aralık Türk Kadınına Seçme ve Seçilme Hakkının tanınmasının 84.yıldönümü” dolayısıyla Kadınlarla Buluşma gerçekleştirdi.Defne Armutlu Mahallesinde Mhp Hatay İl Kadın Kolları Koordinatörü Dilek DEMİRDÖVEN ve Defne Kadın Kolları İlçe başkanı Mehtap YASİNOĞLU'nun ortak düzenlediği organizasyona Hatay MHP’li kadınlar katıldı. MHP Hatay Kadın Kolları Koordinatörü Dilek DEMİRDÖVEN günün anlam ve önemi dolasıyla bir konuşma yaptı. MHP Hatay Kadın Kolları İl Koordinatörü DEMİRDÖVEN, “5 Aralık Türk Kadınına Seçme ve Seçilme Hakkının tanınmasının 84.yıldönümü kutlu olsun. Bizler Altun Can Hâtun'uz, Tomris Katun'uz, Raziye Sultan'ız, Hayme Anayız, Rahime Hâtun'uz topraklarımız için şehadete eren kadınlarız! Vatan Yürekli Asenalar, Türk Milleti’nin Asil Kadınları; Mustafa Kemal Atatürk'ün kadınlara tanıdığı seçme ve seçilme hakkını bu defa yerel yönetimlerde söz sahibi olmak için sadece seçen değil, seçilen de olmak için BEN DE VARIM deyin! Tüm kadınlara çağrımdır: Vatana hizmet etmek ve Ferah ve Müreffeh bir Türkiye için Milliyetçi Hareket Partisi çatısı altında birleşmeye davet ediyorum.”

MHP Defne Kadın Kolları Başkanı Mehtap YASİNOĞLU “5 Aralık Türk Kadınına Seçme ve Seçilme Hakkının tanınmasının 84.yıldönümü” amacıyla Defne ilçesinde KADINLARLA BULUŞMA’ya katılan MHP Hatay İl Koordinatörü Dilek DEMİRDÖVEN’E ve Defneli Kadınlara katılımlarından dolayı şükranlarını iletti. MHP Defne Kadın Kolları Başkanı YASİNOĞLU Milliyetçi Hareket Partisi olarak, 84 sene önce Türk Kadınlarına tanınan Seçme ve Seçilme Hakkı için Mustafa Kemal Atatürk’ü Saygı ve minnetle andıklarını, Kadınların Temsili için Defne ilçesinde çalışmalar yaptıklarını ve tüm kadınların katılım göstermeleri gerektiğini söyledi.

 Daha sonra MHP Hatay Kadın Kolları Başkanı Dilek DEMİRDÖVEN, Defneli Kadınlar ve MHP Defne Kadın Kolları Yönetim Üyeleri hatıra fotoğrafı çektirdi.Haber okunma sayısı: 2829

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER