ÖZGÜN 3 "Y"

ozgun-3-y

CHP Hatay İl Başkanı Av. Halil İbrahim Özgün, Üç "Y" ile yani “yolsuzluk, yoksulluk ve yasaklar”la mücadele etmek üzere biraraya gelen cemaat ve AKP adalet ve kalkınma diyerek hükümet oldular" dedi.
17 Aralık 2018 Pazartesi 22:30CHP Hatay İl Başkanı Av. Halil İbrahim Özgün, Üç "Y" ile yani “yolsuzluk, yoksulluk ve yasaklar”la mücadele etmek üzere biraraya gelen cemaat ve AKP adalet ve kalkınma diyerek hükümet oldular" dedi.Özgün yaptığı basın açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

" Üç "Y" ile yani “yolsuzluk, yoksulluk ve yasaklar”la mücadele etmek üzere biraraya gelen cemaat ve AKP adalet ve kalkınma diyerek hükümet oldular.
Sonra her bir yapı kendi iktidarı için diğerine vurmaya başladı. Bu paylaşım kavgasının somut tezahürü 17/25 Aralık sürecidir.

Halkımızın bilmesi gereken şudur:

1- Cemaat paralel devlet yapılanması ve kıyımı terördür. Mücadele edilmesi gerekir. Devletimizin yanındayız.
2- Yolsuzluk, yoksulluk, yasaklar artarak devam etmiştir. Halkımızın yanında, AKP'nin karşısındayız. #1725AralıkÜç "Y" ile yani “yolsuzluk, yoksulluk ve yasaklar”la mücadele etmek üzere biraraya gelen cemaat ve AKP adalet ve kalkınma diyerek hükümet oldular. Sonra her bir yapı kendi iktidarı için diğerine vurmaya başladı. Bu paylaşım kavgasının somut tezahürü 17/25 Aralık sürecidir. Halkımızın bilmesi gereken şudur:
1- Cemaat paralel devlet yapılanması ve kıyımı terördür. Mücadele edilmesi gerekir. Devletimizin yanındayız.
2- Yolsuzluk, yoksulluk, yasaklar artarak devam etmiştir. Halkımızın yanında, AKP'nin karşısındayız. #1725Aralık
Haber okunma sayısı: 1236

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER