BESYO TEŞEKKÜRÜ

besyo-tesekkuru

Dörtyol Gençlik Hizmetleri ve İlçe Spor Müdürlüğünün açtığı kurslarla Beden Eğitimi ve Spor Meslek Yüksek Okulunu (BESYO) kazanan öğrenciler teşekkür ziyareti gerçekleştirdi.
18 Eylül 2018 Salı 02:20Dörtyol Gençlik Hizmetleri ve İlçe Spor Müdürlüğünün açtığı kurslarla Beden Eğitimi ve Spor Meslek Yüksek Okulunu (BESYO) kazanan öğrenciler teşekkür ziyareti gerçekleştirdi.Şüphesiz tüm eğitimcilerin en çok gurur ve haz duyduğu vefâdır. Dörtyol Gençlik Hizmetleri ve İlçe Spor Müdürlüğüde bu gururu öğrencilerinden gelen süpriz ziyaretle yaşadı.

Dörtyol Gençlik Hizmetleri ve İlçe Spor Müdürlüğünde açılan yaz kursları dahilinde Beden Eğitimi ve Spor Meslek Yüksek Okulu (BESYO)'yu kazanan 10 öğrenci teşekkür ziyareti gerçekleştiler.

Ziyaret sonrası DGHİSM'den yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi; "Başlamak için mükemmel olmak zorunda değilsin; fakat mükemmel olmak için başlamak zorundasın" düşüncesiyle mükemmeliyete BESYO' yu kazanarak başlamak isteyen arkadaşlar. Teşekkür için Dörtyol Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Selçuk Kayhan'ı ziyarette bulundular.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü'nün açtığı kurstan 10 kişinin başarılı olmasında emeği geçen antrenörlerimizden Hüsamettin Baykal ve Emre Bahar hocalarımıza teşekkür eder, kazanan arkadaşlara yeni başladıkları yolda başarılı olmalarını temenni ederiz...!"Haber okunma sayısı: 5218

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

besyo-tesekkuru

BESYO TEŞEKKÜRÜ

18 Eylül 2018 Salı 02:20
dortyolda-takimlar-birlesecek-mi

Dörtyol'da takımlar birleşecek mi?

28 Haziran 2018 Perşembe 19:48
erzinde-bisiklet-turu

Erzin'de Bisiklet Turu

14 Mayıs 2018 Pazartesi 23:55