Dörtyol'da takımlar birleşecek mi?

dortyolda-takimlar-birlesecek-mi

Hatay'ın Dörtyol ilçesinde Esnaf Spor ve Dörtyol Belediyespor'un birleşmesi için ilk somut adım atıldı.
28 Haziran 2018 Perşembe 19:48Hatay'ın Dörtyol ilçesinde Esnaf Spor ve Dörtyol Belediyespor'un birleşmesi için ilk somut adım atıldı.Hatay Süper Amatör Ligi takımlarından Dörtyol Esnaf Spor'da yapılan olağanüstü kongrede ortaya bütünleşme çıktı.

Dörtyol'da takımlar birleşiyor mu? sorusu yanıtını buldu.

Basın mensupları ile düzenlenen yemekli toplantıda konuşan Dörtyol Esnaf Spor Başkanı Uğur Karabulut, Dörtyol Esnaf Spor kongersini gerçekleştirmiş ve ortaya çıkan tabloda yıllardır dile getirilip hayata geçiremeyen kulüp birleşmelerini sağlayarak tıpkı Payas ve Erzin ilçelerinde olduğu gibi güşlü bir takımla başarı elde etmektir" dedi.

Karabulut, Lisanslı 240 sporcumuzla biz Dörtyol'da gençlerimizin kötü alışkanlıklardan uzak hedefi, amacı olan ve sportif anlamda ilçeye fayda sağlamaktayız. İlçedeki Kulüpler bazındaki bir bütünleşme, birleşme ile özlenen ve yıllardır özlemi duyulan başarılar için önemli bir adım attık" dedi.

Toplantıya katılan Dörtyol Belediye Başkanı yaşar Toksoy da; "Dörtyol Belediyespor ve Dörtyol esnaf Spor başta olmak üzere ilçedeki spor camiasını ve iş dünyasını da bir araya getirip bir an önce bütünleşmeyi sağlamalıyız" dedi.Başkan Toksoy, "Bu bağlamda Dörtyol Belediyespor olarak biz bu birleşmenin tarafıyız ve bunu ilçenin sportif başarısı için zaruri görmekteyiz. Bütünleşmenin sağlayacağı güçlü bir takım ile saportif başarıların sadece Amatör Lig seviyesinde kalmayıp 3. Lig, ve 2. Lig seviyesinde Dörtyol'un temsileyinin ilçenin hakkı olduğunu düşünüyoruz" dedi.

Yapılan Kongrede Uğur Karabulut yönetimindeki Dörtyol Esnaf Spor'un yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluştu:
Başkan Yardımcısı Merve Demirel,
Kulüp Sekreteri Mine Münevver Karabulut,
Yönetim Kurulu Üyeleri: Yüksel Arı, Burak Korkut, Ö. Oğuz Uçar, Fatih Akkoyunlu, Abdi Uçar, Kazım Yıldırım, Ahmet Bölükbaşı, Hamdi Evren, Cevdet Yılmaz, Cemal Karabulut, Sultan Nuray Çelebi, Coşkun Savaş, Mahmut Gözkıran, İsmail İnan, Yeşim Vayısoğlu, Şahin Şakrak, Ufuk Karakaya.

Kulüp Başkanı Uğur Karabulut, geçen dönem kulüp yönetiminde yer alan ve katkı sağlayan başta Kulüp Başkanı Halil Toksoy olmak üzere tüm yöneticilere teşekkür etti.

Haber: Rıdvan KAYAHaber okunma sayısı: 1621

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

besyo-tesekkuru

BESYO TEŞEKKÜRÜ

18 Eylül 2018 Salı 02:20
dortyolda-takimlar-birlesecek-mi

Dörtyol'da takımlar birleşecek mi?

28 Haziran 2018 Perşembe 19:48
erzinde-bisiklet-turu

Erzin'de Bisiklet Turu

14 Mayıs 2018 Pazartesi 23:55